Miért furcsa? Angol. Igaz, feldobták egy kicsit, de így lett igazán egyedi itthon. Nekem is nagyon tetszik (az Atego-val együtt)! Nem is látszik, hogy lassan 20 éves. (2013 decemberében szerezték be Lengyelországból az akkor 15 éves szert.)
Csak annyi, hogy itthon a redõnyzet "nem ér le a földig" így a felépítmény egy síkba került a fülkével, fõleg hogy a teteje alacsonyabban van. Pilisvörösvár Dennis autóján is ilyesmi felépítmény van.