A háttérben egy magyar mentõ látható, ezért vagyok kíváncsi, hogy itthon, vagy Ausztriában készült a kép. A házak alapján inkább arra gyanakszom, hogy idehaza készült a kép.
Szerintem is magyarországon készült. A háttérben az Ambucar mentõkocsija látható. Már csak az a kérdés, hogy õk mentek ki, vagy az osztrák mentõ jött be.
Balogh László
[Dec 05, 2006 at 07:04 PM]
Igaza van Dénesnek, én csak a rsz-t néztem. Szerintem az Ambucar ment ki, és vittek magukkal egy-két panelházat ajándékba