Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Egyéb > Egyéb kéklámpások
Packard, fotó: Zeegun
Keywords: egyéb

Packard, fotó: Zeegun


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

R-100MACI   [Sep 03, 2008 at 09:38 PM]
Hát ez valami gyönyörû! Ja, és jó a piros gatyád Zeegun. Cool
SzMiki   [Sep 03, 2008 at 09:57 PM]
Elsõ tippre ez Vácon készült kép Smile Láttam ott NDK-s rendõr Wartburgot nemrég....
Plavecz János   [Sep 03, 2008 at 09:57 PM]
Ez mi, Zisz?
zeegun   [Sep 04, 2008 at 03:41 PM]
Bakker! Lebuktam! Laughing Miki! Jó a tipp! Ott volt a Waresz is! Wink Jani! ez egy Packard! Cool (anno valami ávh-s miniszter használta, ha jól emlékszem az elmondottakra)
Plavecz János   [Sep 04, 2008 at 04:43 PM]
Köszi a választ! Laughing A Wartburgról nincs fotó? Mint Wartburg buzeránst nagyon érdekelne! Cool
SzMiki   [Sep 04, 2008 at 05:48 PM]
Itt a tulaj honlapja: http://www.ksikft.hu/index.php
zeegun   [Sep 04, 2008 at 11:37 PM]
Készûlt arról is!
donzolee   [Jul 13, 2012 at 01:31 PM]
jajj de szép!!!!

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1