Kár hogy a bal tükör nem színre fújt, de egyébként minden rajta van ami egy "ALAP" járõrautón kellene hogy legyen. A lökhárítóba lámpák kerülnek vagy valami sûrû szövésû tuningrács?
Ez az autó már megtett pár kilométert, civil kocsiként használták eddig. Nem új, tehát vannak rajta használati nyomok. Alulra az eredeti rácsok lesznek majd feltéve, csak még nem érkeztek meg.
Majd azért a hátuljára se felejtsetek el a csomagtér ajtóra kis kék matricát tenni, mint ahogy pl. Octaviákon van! Akkor tényleg nem lehet majd rá panasz! Csak így tovább!
Frinyó! Esetleg ha akad Neked ilyen matrica szívesen elfogadjuk, hogy ne legyen az autóra panasz! Bár annyira nem szükséges, hiszen a hátsó szélvédõn nagy betûkkel fel van tüntetve, hogy rendõrség.
Megmondom õszintén, hogy nincs Csak ha már csíkos elõl, csíkos oldalt, úgy szép, ha hátul is! De ha lesz, szólok! Ennyivel talán még én is betudok szállni... Ha tudok szerezni szólok