Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2012. január 1-tól - From 1. januar 2012.) > Önkormányzati Tűzoltóparancsnokságok
MAN TGM 18.340 Romprim, Oroszlányi Önkormányzati Tûzoltóság, fotó: Zaronka
Keywords: tûzoltóautó tûzoltó ÖTP tûzoltóság magyar Magyarország fire firetruck Hungary hungarian NXC-809

MAN TGM 18.340 Romprim, Oroszlányi Önkormányzati Tûzoltóság, fotó: Zaronka


Comment 1 to 10 of 10
Page: 1

bajuszati   [Nov 17, 2016 at 08:43 PM]
Gyönyörû ez a jármû, remélem minél kevesebbszer lesz használa bevetéseknél. Az átadásról készült cikk: http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/4292-peldaerteku-onkormanyzati-tamogatas
Bbazsa   [Nov 17, 2016 at 09:43 PM]
Nekem is tetszik. Itthon az orr monitor nem megszokott, de biztos hasznos dolog. A tetején a keret, ilyen permetezõ rendszer, mint az erdõ tûzesknél? A felépítmény gyártót lehet tudni?
Snake   [Nov 18, 2016 at 04:05 AM]
80 millió forintot áldozott rá az oroszlányi önkormányzat. A holland forgalomba helyezés és az OVTV videóján 1:40-nél látható román feliratok a terelõfény (?) három kapcsolóján számomra vagy bemutatójármûre vagy más rendelésbõl visszamaradt autóra utal. Videó: http://www.oroszlanyimedia.hu/hirek/2016/11/14/vadonatuj-tuzoltoautot-kaptak-az-oroszlanyi-langlovagok
PChris   [Nov 20, 2016 at 12:36 AM]
Román ROMPRIM gyártmányú a felépítménye. http://www.romprim.ro/static/galleries/normal/romprimpsimU9Dno.jpg
Bbazsa   [Nov 20, 2016 at 11:08 AM]
Köszönöm szépen. Érdekes, hogy a tartály kijelzõnek csak a helye van meg.
PChris   [Nov 20, 2016 at 07:49 PM]
Ezt hol látod?
Bbazsa   [Nov 20, 2016 at 07:54 PM]
Itt jobban látni, az az 5 "kocka" úgy néz ki a fülke sarkába, mintha annak szánták volna: http://www.policecars.hu/p/displayimage.php?pos=-23105
balzolt007   [Nov 20, 2016 at 08:07 PM]
Nem akarlak kiábrándítani, de ilyen a MAN fülke, keress csak rá, a civil variánsoknak is ilyen a kialakítása Rolling Eyes
Bbazsa   [Nov 21, 2016 at 12:15 AM]
Oh hát akkor rosszul hittem, pedig egy tûzoltóautónál arra asszociál az ember Very Happy
Szemlits Gyula   [Nov 26, 2016 at 09:41 PM]

Comment 1 to 10 of 10
Page: 1