Policecars.hu galéria
Home
Register
Login
Album list
Last uploads
Last comments
Most viewed
Top rated
My Favorites
Search
Home
>
Magyar tűzoltóautók - Hungarian firetrucks (2012. január 1-tól - From 1. januar 2012.)
>
Önkormányzati Tűzoltóparancsnokságok
FILE 175/225
MAN TGM 18.340 Romprim, Oroszlányi Önkormányzati Tûzoltóság, fotó: Zaronka
File information
Filename:
katved873.jpg
Album name:
policecars
/
Önkormányzati Tűzoltóparancsnokságok
Keywords:
tûzoltóautó
/
tûzoltó
/
ÖTP
/
tûzoltóság
/
magyar
/
Magyarország
/
fire
/
firetruck
/
Hungary
/
hungarian
/
NXC-809
/
Filesize:
483 KiB
Date added:
Nov 17, 2016
Dimensions:
1280 x 960 pixels
Displayed:
1293 times
URL:
https://policecars.hu/p/displayimage.php?pid=23106
Favorites:
Add to Favorites
Comment 1 to 10 of 10
Page:
1
bajuszati
[Nov 17, 2016 at 08:43 PM]
Gyönyörû ez a jármû, remélem minél kevesebbszer lesz használa bevetéseknél. Az átadásról készült cikk:
http://komarom.katasztrofavedelem.hu/hirek/4292-peldaerteku-onkormanyzati-tamogatas
Bbazsa
[Nov 17, 2016 at 09:43 PM]
Nekem is tetszik. Itthon az orr monitor nem megszokott, de biztos hasznos dolog. A tetején a keret, ilyen permetezõ rendszer, mint az erdõ tûzesknél? A felépítmény gyártót lehet tudni?
Snake
[Nov 18, 2016 at 04:05 AM]
80 millió forintot áldozott rá az oroszlányi önkormányzat. A holland forgalomba helyezés és az OVTV videóján 1:40-nél látható román feliratok a terelõfény (?) három kapcsolóján számomra vagy bemutatójármûre vagy más rendelésbõl visszamaradt autóra utal. Videó:
http://www.oroszlanyimedia.hu/hirek/2016/11/14/vadonatuj-tuzoltoautot-kaptak-az-oroszlanyi-langlovagok
PChris
[Nov 20, 2016 at 12:36 AM]
Román ROMPRIM gyártmányú a felépítménye.
http://www.romprim.ro/static/galleries/normal/romprimpsimU9Dno.jpg
Bbazsa
[Nov 20, 2016 at 11:08 AM]
Köszönöm szépen. Érdekes, hogy a tartály kijelzõnek csak a helye van meg.
PChris
[Nov 20, 2016 at 07:49 PM]
Ezt hol látod?
Bbazsa
[Nov 20, 2016 at 07:54 PM]
Itt jobban látni, az az 5 "kocka" úgy néz ki a fülke sarkába, mintha annak szánták volna:
http://www.policecars.hu/p/displayimage.php?pos=-23105
balzolt007
[Nov 20, 2016 at 08:07 PM]
Nem akarlak kiábrándítani, de ilyen a MAN fülke, keress csak rá, a civil variánsoknak is ilyen a kialakítása
Bbazsa
[Nov 21, 2016 at 12:15 AM]
Oh hát akkor rosszul hittem, pedig egy tûzoltóautónál arra asszociál az ember
Szemlits Gyula
[Nov 26, 2016 at 09:41 PM]
Vélhetõen ebbõl a készletbõl jött:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=222506442&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=TO75&isSearchRequest=true&grossPrice=false&makeModelVariant1.modelDescription=feuerwehr&pageNumber=11
Comment 1 to 10 of 10
Page:
1