Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Magyar rendőrautók - Hungarian Policecars > Skodák
Skoda Fabia, fotó: Sergeant
Keywords: rendőrautó rendőrség rendőr magyar Magyarország RB73-73 Hungary hungarian police policecar

Skoda Fabia, fotó: Sergeant


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

bravo4   [Mar 05, 2005 at 12:40 AM]
jo kis kép... Rolling Eyes
Enigma   [Jan 05, 2006 at 05:05 PM]
Na ezért volt szerintem jobb a régi dekoráció. Akárhogy is nagyobb a fényvisszaverõ felülete az újaknak, a rakás hülye színezés sokat elvesz a(z észlelt) fényerõbõl. Ráadásul a régi típusú fényvisszaverõ sokkal inkább a fényforrás felé való visszaverésre van spécizve, mint a most használt Refexlite, így más irányból nem villan zavaróan, de a fényszóró (sofõr) felé annál koncentráltabban.
Enigma   [Jan 05, 2006 at 05:08 PM]
Itt ficceg az azstal sarkában egy méteres mintadarab a macskaszem fóliából, amibõl a szaggatott vonalat kiszabták. Azóta nem is zakóztam neki az asztalomnak még hangulatvilágítás mellett se Very Happy A felirat meg üveggyöngy-fólia. Döbbenetesen vékony anyag a tulajdonságaihoz képest; bármire ráül szépen és még az ára is teljesen jó. Tényleg nem tudom miért jobb az új megoldás, mint ez.
Poirot   [Jan 06, 2006 at 04:28 PM]
Enigma ! A topicokat olvasgatva látom, hogy a rendõrautókkal kapcsolatos témákban minden téren hihetetlenül tájékozott vagy. Néhány megjegyzésed alapján azonban arra merek következtetni, hogy te teljesen amatõr vagy a témában. Engedtek már téged közel igazi rendõrautóhoz? A legújabb design-nal kapcsolatban mind a szakma, mind a közvélemény reakciója rendkívül kedvezõ.
Enigma   [Jan 11, 2006 at 01:21 AM]
Az új dekorról még itt a fórumon is megoszlottak a vélemények, a tartósságát majd meglátjuk. Igazából nem az anyagminõséggel van baj szerintem azokon sem. A közvéleményrõl nyilatkozni meg nehéz ügy, mert szerintem ilyen eleve nincs is. Attól függ kik vesznek körül. Nekem minden ismerõsöm bohóccsíkosnak hívja az újakat, és leginkább az lepett meg, hogy többé-kevésbé egymástól függetlenül. Mindent összevetve a kék sáv fényvisszaverõre cserélését támogatom, de a sárga és piros sávoknak továbbra sem tulajdonítok semmi értelmet a fehérhez képest. Ez pedig csak a személyes véleményem: akinek nem elég a kék sáv bevillanása és az övvonal ahhoz, hogy meg tudja mondani melyik egy autó eleje, annak úgyis mindegy.
zsaru 30   [Jan 11, 2006 at 10:10 AM]
Ez a fajta dekor nálunk is jobban tetszik, a másikat valóban csak bohóc-csíkos autónak hívják. Talán annyit változtatnék rajta, hogy hátulra piros fényvisszaverõket tennék a fehérek helyére és FEDARAL kék-piros (Schengeni) fényhidat a tetejére. Még annyit, hogy mi már többen is voltunk igazi rendõrautó közelében. (Igaz vidéken, és nincs semmiféle érdekeltségünk!!!)
Robi   [Jan 11, 2006 at 11:44 AM]
Felénk az új dekorral ellátott jármûveket nemes egyszerûséggel cirkuszi autónak nevezik, és nem csak a rendõrök, a civilek is, azonban az új Skodákra eddig még nem volt panasz /a km. limitet leszámolva/.
zsaru 30   [Jan 12, 2006 at 09:23 AM]
Ha esetleg még az idén is kapunk 1.000 db. járõrkocsit, gondolom a döntésre jogosultaknak nem kell a fejüket törni azon, hogy milyen legyen a dekoráció és a fényhíd!?

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1