Gyanítom nem tegnap állították le ezt a CX-et. Szerintem ha sikerül kifognod egy gondosan karbantartott autót, akkor a világ egyik legjobb verdája. Mondjuk szerintem ennek kicsit magasan van a súlypontja.... De látom a horvátoknak szép kis flottája van, mert mellette is egy ilyen áll.