| File information |
| Filename: | egyeb010.jpg |
| Album name: | policecars / Egyéb kéklámpások |
| Keywords: | egyéb / mentőautó |
| Filesize: | 138 KiB |
| Date added: | Sep 15, 2007 |
| Dimensions: | 768 x 576 pixels |
| Displayed: | 2775 times |
| URL: | https://policecars.hu/p/displayimage.php?pid=6592 |
| Favorites: | Add to Favorites |
-Tehát le kell adni. Mióta kötelezõ a kivont autók bontása, azóta a bontási igazolással együtt kell leadni a rendszámot, ilyen igazolás nélkül nem vonják ki a kocsit a forgalomból. A Nysa-n látható régi típusú rendszám még Belügyminisztériumi tulajdonnak számított, de a leadási kötezettség szerintem ennél is fennáll.