Annó amíg volt Jugoszlávia szokás volt, hogy a kint Nyugaton levetett gyártósorokat átvitték, így született a VW TAS Golf I, II, Renault 4, a legtöbb Zastava (Fiat) személygépkocsik, valamint a TAM (Magirus licence) és a FAP teherautók (Merci licence). Mindenkinek jó volt, mert a németek elpasszolták a régi cuccot, a Jugók a környékhez képest fejlett technikához jutottak. Mivel jugóból rengetegen jártak ki németországba dolgozni nyaranta "vendégmunkásnak" a képzett munkaerõ is megvolt hozzá. Nagyon jól mûködött egészen a háborúig...
Gyula! A repülõgép gyártásban ugyanez volt, Saric-1, Soko 522, Galeb, mind mind olyan gép volt, ami hasonlított valamire. Egyébként a háború után sem szünt meg a "vendégmunkás" felfogás, herótom van tõlük, ahogy nálunk közlekednek. Annyi a különbség, hogy most nem gyártanak autókat, hanem az otthoni elmaradozott technikát így is felülmúlja a Németországban már lepukkantnak számító pár éves autó.
Na megint tanultam valamit, azt sem tudtam, hogy a TAM Magirus licenc. Az látható volt, hogy az is hasonlít "valamire", de nem tudtam hogy az Magirus .