Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Antesz's profile
Username Antesz
Status active
Joined Mar 19, 2006
Interests Pest megye
Website Kéklámpa
Occupation Mentõ sofõr
Files uploaded 0
Last comment
Click to see all comments made by Antesz

12/31/12 at 07:10Miért hogy van bekötve a hsz? Különben szerintem a KL700 a valaha gyártott legjobb villogó és mellesleg még mindíg gyártják... toyotán meg még nem nagyon láttam ts100at