Policecars.hu galéria
Home
Register
Login
Album list
Last uploads
Last comments
Most viewed
Top rated
My Favorites
Search
Antesz's profile
Username
Antesz
Status
active
Joined
Mar 19, 2006
Interests
Pest megye
Website
Kéklámpa
Occupation
Mentõ sofõr
Files uploaded
0
Last comment
Click to see all comments made by Antesz
12/31/12 at 07:10
Miért hogy van bekötve a hsz? Különben szerintem a KL700 a valaha gyártott legjobb villogó és mellesleg még mindíg gyártják... toyotán meg még nem nagyon láttam ts100at