Policecars.hu galéria


Home Register Login
Album list Last uploads Last comments Most viewed Top rated My Favorites Search
Home > Külföldi kéklámpások - Foreign vehicles > Ausztria > Rendőrautók
MAN, fotó: loco001
Keywords: Ausztria osztrák rendőr rendőrautó rendőrség police policecar Austria

MAN, fotó: loco001


Comment 1 to 11 of 11
Page: 1

sniper   [Mar 15, 2006 at 08:26 PM]
PÁV I-m van HIAB-ra van papirom. Kérem!
Norb   [Nov 17, 2006 at 01:09 PM]
El nem tudom képzelni, erre minek a kék.
Bbazsa   [Nov 18, 2006 at 11:09 AM]
Talán ha rendkivüli esemény van akkor oda kell sietnie a kordonnal stb.
Lu1g1   [Nov 18, 2006 at 02:34 PM]
Jól látom hogy két kormány van benne? Rolling Eyes
Norb   [Nov 18, 2006 at 02:58 PM]
Tényleg. Most már mégjobban érdekel ez a járgány!
Bbazsa   [Nov 19, 2006 at 09:19 AM]
A MAN -nek vannak érdekes jármûvei. Õ építette azt a tûzoltóautót is aminek kétfülkéje van és egy alagut tûz elkerülése érdekében teljesít szolgálatott
Frinyó   [Nov 19, 2006 at 01:03 PM]
Igen, illetve van olyan gépük azt hiszem, hogy egy kis fülke, amit egy hidraulika tud tologatni jobb illetve bel oldalra, attól függõen melyik felén dolgoznak az úton és milyen irányba... Illetve van kompletten olyan is tudomásom szerint, emiben 1 kormány van, de azt lehet tologatni másik oldalra...
Balogh László   [Nov 19, 2006 at 01:56 PM]
Ilyet az Unimog is tud.
Bbazsa   [Nov 20, 2006 at 08:13 AM]
Egyébként a jobb oldali nem biztos hogy kormány mert kisebbnek nézz ki. Lehet valami az ablakba maradt Very Happy
Norb   [Nov 21, 2006 at 11:04 AM]
Kisebbnek tûnik, de kormány!
Bbazsa   [Aug 15, 2008 at 08:14 PM]
Eldõlt a találgatás, kormány, láttam elsuhanni oldalról, sajna késõn vettem észre

Comment 1 to 11 of 11
Page: 1